اطلاعات تحویل

[vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”modern” c_align=”right” c_position=”right” active_section=”1″ collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”پست پیشتاز” tab_id=”post”][vc_column_text]express

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در مورد کالاهای گروه موبایل، تعداد ارسال از طریق پست پیشتاز برای موبایل در هر بسته پستی بیشتر از دو عدد امکان ندارد و برای ارسال کالای سوم هزینه پستی جداگانه محاسبه می شود

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تیپاکس” tab_id=”tipax”][vc_column_text]tipax

سرویس دهی تیپاکس به طور معمول ۲ تا ۳ روز می باشد.( به استثناء شهرهای دو مسیره یا راه دور که معمولاً ظرف ۵ تا ۷ روز انجام می گردد.)

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”زمان برای ارسال” tab_id=”time”][vc_column_text]express

  • زمان ارسال سفارش در روزهای کاری ساعت ۱۳:۰۰ است، ثبت نهایی سفارش بعد از زمان تعیین شده به  تاریخ بعدی ارسال موکول می شود.

tipax

  • زمان ارسال سفارشات در روزهای غیر تعطیل شنبه، دوشنبه، چهار شنبه ساعت ۱۹:۰۰ می باشد، ثبت نهایی سفارش بعد از زمان تعیین شده به  تاریخ بعدی ارسال موکول می شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

2 thoughts on “اطلاعات تحویل”

  1. سلام مهندس یه گوشی ایسوس زنفون مکس اصل تایوان میخام لطفا نحوه ی واریز مبلغ و حمل به شهرستان رو بفرمائید. اینکه واریز وجه هنگام تحویل گوشی باشه

    1. سلام برای تهران پرداخت در محل داریم برای شهرستان مبلغ + ۱۵ تومان هزینه ارسال رو کارت به کارت می کنین و هفت روز هم مهلت تست دارین.
      رم ۲ حافظه ۱۶ رنگ مشکی و سفید موجود است.

Comments are closed.