شرایط و ضوابط گارانتی مهندسین پیشگام

[vc_row][vc_column][vc_column_text]با تشکر از حسن انتخاب شما

banner

 

تعهدات گارانتی مهندسین پیشگام:

 

دستگاه مطابق با مدل و شماره سریال و مدت زمان مندرج در  کارت گارانتی بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده مذکور در دفترچه راهنمای داخل جعبه مشمول گارانتی می باشد.

گارانتی مهندسین پیشگام متعهد می گردد چنانچه دستگاهی علی رغم رعایت تمامی شرایط استاندارد تولید کننده، در طول دوره گارانتی دچار مشکل سخت افزاری گردید، اقدام به برطرف کردن مشکل نماید.

زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی درج گردیده است و در مورد هر محصول بر روی کارت گارانتی ( طبق شرایط مندرج در پشت کارت ) به صورت یکسان  درج شده است که زمان شروع آن از تاریخ خرید محصول می باشد.

 

موارد ابطال گارانتی:

 

استهلاک تدریجی و عیوب ظاهری از قبیل ، رنگ رفتگی و شکستگی ، و هرگونه دستکاری و تعمیر توسط افراد متفرقه.

خرابی های ناشی از ضرب خوردگی ، تعمیرات توسط افراد غیر مجاز و استفاده از لوازم جانبی غیر اصلی (شارژر و باطری ) تحت پوشش گارانتی نخواهد بود.

هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن هولوگرام و شماره سریال بطوریکه مشخصات دستگاه غیر قابل شناسایی باشد، همراه با عدم تطبیق شماره سریال دستگاه با شماره مندرج در ضمانت نامه.

نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اوریجینال و روت شدن که موجب اختلال در کار دستگاه گردد.

 

توضیحات ضروری

 

خدمات گارانتی فقط با ارائه کارت گارانتی انجام خواهد شد.

پذیرش دستگاه دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تائید گارانتی تنها پس از بررسی کارشناسان صورت میگیرد.

به دلیل نیاز به شناخت علت اصلی بروز اشکال و در نتیجه تعمیر هر چه سریعتر آن، بهتر است دستگاه توسط شخص کاربر به واحد خدمات پس از فروش تحویل داده شود.

در صورت ارسال غیر حضوری هزینه یک طرف پست بر عهده گارانتی مهندسین پیشگام می باشد.

گارانتی شارژر و باطری یکسال می باشد.

در صورت غیر قابل تعمیر بودن دستگاه با توجه به استهلاک و تعییرات قیمت ، معادل قیمت کارشناسی روز به خریدار عودت داده می شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]