Rate this post

هر زن خانه داری اغلب باید انتخاب های پیچیده ای در مورد اینکه چه مواد شوینده ای را برای شستن لباس ها انتخاب کند، داشته باشد. چگونه می توان با مقدار زیادی از نرم کننده ها و مواد شوینده گیج نشد؟ راه حل این مشکل بستگی به دمای مورد نیاز برای شستشوی لباس ها و نوع مواد سازنده ی آنها دارد.

کپسول های شستشوی مخصوص به تازگی محبوب شده اند زیرا بر خلاف مواد شستشوی سنتی این کپسول ها بلافاصله در آب حل می شوند و لکه ها را به طور موثر حذف می کنند.

شما با کپسول های شستشوی ویژه ای که شیائومی پیشنهاد می کند، شگفت زده خواهید شد: یک جعبه کوچک با ۶۰ کپسولِ ژل شستشوی فشرده شده در داخل آن.

بسیاری از مادران پس از آن که کودکشان برای پیاده روی به بیرون می رود، در مورد چگونگی بر طرف کردن لکه ها و پاک کردن آنها فکر می کنند. این کپسول های آبی کوچک نه تنها لباس هایتان را نو می کنند، بلکه به طور موثری هر گونه لکه ای را از بین می‌برند. آنزیم های فعال در ژل، این کار را با دقت انجام می دهند. تولید کننده ی این محصول می گوید که این کپسول کوچک با وزن ۵ گرم می تواند جایگزین ۳۰ گرم ژل شستشوی سنتی شود. علاوه بر این، این جعبه واقعا در مقایسه با یک جعبه پودر لباسشویی بسیار کم حجم است.

این کپسول ها می توانند برای پارچه های مختلف مانند پنبه، کتان، ابریشم، کشمیر و یا برخی مواد مصنوعی و حتی لباس های کودک، استفاده شوند. شما لازم نیست که این کپسول ها را برش دهید زیرا آنها با یک پوشش محلول در آب پوشانده شده اند. هر کپسول برای یک شستشو طراحی شده است و این روند شستشو را راحت تر می کند، زیرا مجبور نیستید مانند پودر شستشوی معمولی آن را به اندازه ی مشخصی بریزید، بنابر این می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

این کپسول دارای اجزای فعالی برای محافظت از رنگ و اثر آنتی استاتیک (مخصوصا برای لباس های پشمی) است.

رایحه طبیعی آن شما را به ساحل دریا و یا به باغی سرسبز منتقل خواهد کرد. عطر چوب صندل، بابونه و یاسمن به لباس شما رایحه ی تازه ای می دهد.

کپسول های شستشو نه تنها مناسب، بلکه بسیار کاربردی هستند. شما دیگر لازم نیست با لکه های سفیدی که پس از شستشو با پودر بر روی لباس ها ایجاد می شود، کلنجار بروید. اثر نرم کنندگی این کپسول آن را به ماده ی شوینده مورد علاقه شما، برای شستشو، تبدیل خواهد کرد.