Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 7760
  • بازدید امروز: 8732
  • بازدید دیروز: 12898
  • بازدید کل: 10771372

اندروید 0 به‌عنوان نسخه ۸ اندروید منتشر می‌شود

|
اندروید 0 به‌عنوان نسخه ۸ اندروید منتشر می‌شود
سومین پیش‌نمایش اندروید O برای توسعه‌دهندگان مشخص کرد که گوگل، اندروید O را به‌عنوان نسخه‌ی هشتم از اندروید منتشر خواهد کرد. هرچند هنوز مشخص نیست گوگل برای نسخه‌ی بعدی اندروید چه «دسری» برایمان تدارک دیده، اما نسخه‌ی اندروید O در سومین پیش‌نمایش این سیستم‌عامل که برای توسعه‌دهندگان منتشر شده است، مشخص شد. بر اساس اطلاعات […]

سومین پیش‌نمایش اندروید O برای توسعه‌دهندگان مشخص کرد که گوگل، اندروید O را به‌عنوان نسخه‌ی هشتم از اندروید منتشر خواهد کرد.

هرچند هنوز مشخص نیست گوگل برای نسخه‌ی بعدی اندروید چه «دسری» برایمان تدارک دیده، اما نسخه‌ی اندروید O در سومین پیش‌نمایش این سیستم‌عامل که برای توسعه‌دهندگان منتشر شده است، مشخص شد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، اندروید O به‌عنوان هشتمین نسخه از اندروید منتشر خواهد شد.

سومین پیش‌‌نمایش از اندروید O روز گذشته منتشر شد و پس از نصب آن می‌توان در بخش اطلاعات مربوط به گوشی، نسخه‌ی اندروید را مشاهده کرد که با عنوان اندروید ۸.۰ ثبت شده است. پیش از این گمانه‌هایی مطرح شده بود که احتمال انتشار اندروید O را تحت نسخه‌ی اندروید ۷.۲ مطرح می‌کرد.

با توجه به تغییرات صورت گرفته در اندروید O و بهینه‌سازی‌هایی که گوگل در نسخه‌ی جدید سیستم‌عاملش انجام داده است، نام‌گذاری اندروید O به‌عنوان نسخه‌ای جدید از اندروید چندان دور از انتظار نبود. از ویژگی‌های مهم و کاربردی اندروید O می‌توان به قابلیت تصویر در تصویر اشاره کرد که مالتی تسکینگ را بسیار ساده‌تر از پیش کرده است. همچنین باید به تسهیل فرایند Copy/Paste اشاره کرد که برای راحت‌تر شدن این امر توسعه یافته است.

گوگل هر سال با عرضه‌ی نسخه‌ای جدید از اندروید، نام یک خوراکی یا به بیان بهتر یک دسر خوشمزه را برای سیستم‌عاملش تعیین می‌کند که البته این انتخاب به حرف اول نسخه‌ی مورد نظر بستگی دارد که به ترتیب حروف الفبا پیش می‌رود. گوگل در کنفرانس توسعه‌دهندگانش از اندروید O رونمایی کرد، ولی هنوز مشخص نیست که نام کامل این سیستم عامل چه خواهد بود.

نظرات
    برگشت به بالا