Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 7742
  • بازدید امروز: 3941
  • بازدید دیروز: 22351
  • بازدید کل: 10354874

تصاویر شماتیک منتشرشده از گلکسی نوت 8 اسپیکر و دوربین دوگانه را نشان می‌دهند

|
تصاویر شماتیک منتشرشده از گلکسی نوت 8 اسپیکر و دوربین دوگانه را نشان می‌دهند
پرچم‌دار بعدی سری نوت با توجه به تصاویر شماتیک فاش شده از آن، احتمالا به اسپیکر و دوربین دوگانه مجهز خواهد شد. سامسونگ پس از شکست گلکسی نوت ۷ به دنبال احیای پرچم‌داران سری نوت است. عضو جدید این خانواده اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن در دست […]

پرچم‌دار بعدی سری نوت با توجه به تصاویر شماتیک فاش شده از آن، احتمالا به اسپیکر و دوربین دوگانه مجهز خواهد شد.

سامسونگ پس از شکست گلکسی نوت ۷ به دنبال احیای پرچم‌داران سری نوت است. عضو جدید این خانواده اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن در دست نیست؛ اطلاعات و تصاویر فاش شده‌ی جدید در مورد نوت ۸ خبر از اسپیکر دوگانه در این گوشی می‌دهند. این تصاویر علاوه بر اینکه یک دید کلی از دستگاه به ما می‌دهند، احتمال بهبود تجربه‌ی صوتی در نوت ۸ را نیز قوت می‌بخشند.

این تصاویر، شایعات پیشین در مورد استفاده‌ی سامسونگ از دوربین دوگانه در نوت ۸ را تأیید می‌کنند. هنوز مشخص نیست کدام یک از گوشی‌های گلکسی نوت ۸ یا گلکسی سی ۱۰ لقب نخستین گوشی مجهز به دوربین دوگانه‌ی سامسونگ را یدک خواهد کشید.

حسگر اثر انگشت دایره‌ای نیز به‌وضوح در این تصاویر دیده می‌شود. به نظر می‌رسد برنامه‌ی سامسونگ برای آوردن حسگر اثر انگشت به نمایشگر هنوز کامل نشده است و نوت ۸ از آن بی‌بهره خواهد بود. هنوز هیچ یک از شایعات و اخبار در مورد گلکسی نوت ۸ تأیید یا رد نشده است؛ بنابراین باید تا انتشار اطلاعات تکمیلی صبر کرد.

نظرات
    برگشت به بالا